Biuletyn Informacji Publicznej
Ładuję
 
Statystyka
Ilość odwiedzin: 10877
Aktualizacja: 14-09-2020
Organizacja

Dyrektor szkoły BARBARA KACZKOWSKA

 

Grono Pedagogiczne 

rok szkolny 2019/2020

 

 

Imię i nazwisko

 

Stopień awansu zawodowego

 

Nauczany przedmiot

mgr Barbara Kaczkowska

nauczyciel dyplomowany

historia, doradztwo zawodowe

mgr Aneta Podsiadła

nauczyciel dyplomowany

język polski, logopeda szkolny

mgr Aleksandra Kuciara

nauczyciel dyplomowany

język polski, historia, bibliotekarz

mgr Magdalena Olejarz

nauczyciel dyplomowany

matematyka, informatyka, technika

mgr Dorota Glimasińska

nauczyciel dyplomowany

przyroda, geografia, wychowanie fizyczne

mgr Agnieszka Lasota

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

i przedszkolna

mgr Monika Jurek

nauczyciel stażysta

edukacja wczesnoszkolna

i przedszkolna, terapia pedagogiczna

mgr Agnieszka Żurawska

nauczyciel dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

i przedszkolna, wychowanie do życia

 w rodzinie, terapia pedagogiczna

mgr Małgorzata Dzikowska-Gregorczyk

nauczyciel mianowany

edukacja wczesnoszkolna

i przedszkolna, pedagog szkolny

mgr Krystyna Waszczyk

nauczyciel dyplomowany

muzyka , plastyka

mgr  Katarzyna Grabowska- Adamiec

 nauczyciel dyplomowany

chemia, biologia

mgr Iwona Jurek

nauczyciel dyplomowany

fizyka

mgr Joanna Dziedzic

nauczyciel mianowany

język niemiecki

ks. Grzegorz Włodarczyk

nauczyciel dyplomowany

religia

mgr Wiesław Cybulski

nauczyciel dyplomowany

wiedza o społeczeństwie

mgr Karol Śmietanka

nauczyciel dyplomowany

edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Natalia Rydz- Rudnicka

nauczyciel stażysta

matematyka

mgr Beata Jaworska

nauczyciel stażysta 

język angielski

mgr Jakub Jasek

nauczyciel mianowany

rewalidacja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rada Rodziców:

Przewodniczący: Joanna Wiączek

Zastępca: Iwona Podsiadła

Sekretarz: Danuta Sekuła

Skarbnik: JUstyna Łepecka

Członkowie: Karolina Wieczorek, Agnieszka Osińska, Joanna Lepa, Anna Tarnowska, Ilona Kwiatkowska

 

 

Samorząd Uczniowski:

Kacper Warsiakowski

Wojciech Podsiadły

Julia Kwiatkowska

Natalia Zawadzka

Małgorzata Kwiatkowska

 

Ilość oddziałów: 8 + oddział "0"

 Ilość uczniów: 69 uczniów z kl. I-VIII  + (15 oddział”0”)

                         

      Razem: 86

 

  Zajęcia lekcyjne odbywają się w godz. 7.10 – 14.25

  

 

 

Pomieszczenia szkolne:

 -Sale lekcyjne – 8

 -2 sale oddziału przedszkolnego

 - Sala gimnastyczna - 1 niepełnowymiarowa

 - Pracownia komputerowa

 - Biblioteka z czytelnią

 - Gabinet logopedyczny

 - Gabinet lekarski

 - Jadalnia szkolna + świetlica

 

 Koła zainteresowań :

-Koło recytatorsko -teatralne

-Koło teatralne dla klas młodszych

-Koło polonistyczne

-Koło matematyczne

-Koło PCK

-Koło szachowe

-Szkolne Koło Sportowe

-Szkolne Koło Caritas i wolontariat

 

Dodatkowe zajęcia

Zajęcia dla klas młodszych „Godzina z książką"

-Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

-Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

-Zajęcia wyrównawcze z matematyki

-Zajęcia wyrównawcze w edukacji wczesnoszkolnej

-Zajęcia logopedyczne

-Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne

 

Godziny pracy szkoły: 700-1500

 

Wytworzył: Administrator
Opublikowal: Administrator
Data publikacji: 16-12-2019
Data modyfikacji: 16-12-2019
Ilość wyświetleń: 799
Historia zmian
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się